fbpx

O firmě Comac jobs s.r.o.

Comac Jobs s.r.o. působí na českém trhu od roku 2011. Na konci tohoto roku doplnil českou nabídku firem poskytujících personální služby, a to zejména v oblasti temporary placement, tedy dočasného přidělení zaměstnanců.
Comac Jobs zahájil svou činnost jako malá lokální personální společnost, působící v Moravskoslezském kraji. Během následujících dvou let vedení společnosti intenzivně pracovalo nejen na získávání zajímavých zakázek, ale zejména na budování kvalitního týmu personálních konzultantů, náborářů, a následně také dílčích vedoucích zodpovědných za nově vznikající kolektivy.

Od roku 2011 se mnohé změnilo, a Comac Jobs se tak stal jednou z předních personálních společností v České republice, s množstvím přidělených zaměstnanců řadící Comac Jobs mezi prvních deset největších agentur. Comac Jobs se také od roku 2013 intenzivně zabývá další službou, kterou nabízí svým klientům, a to permanent placement, tedy nábor kmenových zaměstnanců k zákazníkům, zejména na specializované pozice. V současné době působí Comac Jobs v 12 pobočkách v České republice a v Polsku.

Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Vedení společnosti Comac Jobs i nadále dbá na kvalitní tým interních zaměstnanců, jejich motivaci i vzdělávání. Výše uvedené pak zajišťuje Vám, kandidátům, zaměstnancům i klientům, ty nejkvalitnější služby a vysokou schopnost plnění Vašich požadavků.

V případě dotazů, zájmu o zaměstnání, nebo o spolupráci, nás neváhejte kontaktovat:

Telefon: +420 597 317 075
Email: ostrava@comacjobs.cz

Kdo jsme a kde působíme

Působíme od roku 2011

Zaměstnáváme více než 2 200 pracovníků

Spolupracujeme s více než 100 klienty

V České republice máme 8 poboček

Na Ukrajině máme 5 náborových center

Máme interní kapacity na online náborové kampaně na sociálních sítích

Máš zájem?

Pracuj s námi!