fbpx

O firmě Comac jobs s.r.o.

Comac Jobs s.r.o. působí na českém trhu od roku 2011. Na konci tohoto roku doplnil českou nabídku firem poskytujících personální služby, a to zejména v oblasti temporary placement, permanent placement, zahraniční nábor, outsourcing ubytování a svozové dopravy zaměstnanců.
Comac Jobs s.r.o. je ryze česká personální agentura a součást skupiny Comac holding, která nabízí širokou škálu služeb v oblasti lidských zdrojů. Působí na českém trhu od roku 2011 a specializuje se na temporary placement a permanent placement. Vznikla v Moravskoslezském kraji a rychle se rozrostla díky kvalitnímu týmu a službám. Nyní má 9 poboček v ČR a Polsku a patří mezi top 10 personálních agentur v ČR. Jejich klíčové hodnoty zahrnují kvalitní výběr zaměstnanců, transparentní komunikaci a dodržování zákonů. Comac Jobs se stále zaměřuje na rozvoj svého týmu, což zaručuje nejvyšší kvalitu služeb pro klienty, kandidáty i zaměstnance.

Klientům dokážeme nabídnout komplexní a flexibilní služby v oblasti interních náboru, přidělení zaměstnanců a přidružených služeb, jako jsou externí zpracování mezd, externí marketingové služby, ubytování, svozová doprava a mnohé další z našeho portfolia.

Jaké služby vám můžeme nabídnout

Temporary Placement
Dočasné přidělený zaměstnanců

Payroll

Try&Hire

Permanent Placement
Trvalé umístění zaměstnanců do kmenového stavu

Outsourcing ubytování&svozové dopravy zaměstnanců

Zahraniční nábor

Co o nás říkají naši nejvýznamnější klienti

Se společností Comac Jobs spolupracuje naše společnost již více než 10 let. Naše spolupráce je na vysoké profesionální úrovni a v současné době si nedovedeme představit průběžné doplňování agenturních zaměstnanců bez této společnosti.

Mgr. Josef Byrtus

Mgr. Josef Byrtus

Isotra

U společnosti Comac Jobs s.r.o. oceňujeme zejména jejich flexibilitu. Pružná reakce na naše požadavky, společné hledání nejlepšího řešení, jednoduchá a jasná pravidla pro všechny strany a snaha vyjít vstříc je velkou devizou této firmy.
Naším cílem je získat kvalitní zaměstnance, a to se nám prostřednictvím Comac Jobs daří.

Eva Viceníková

Eva Viceníková

Idemia Czech s.r.o

Spolupráci se společností Comac jobs jsem vybrala na základě předchozí velmi pozitivní zkušenosti.
Spolupracujeme v oblasti dočasného přidělení zaměstnanců. Oceňuji jejich ochotu a snahu vždy najít to nejlepší řešení, profesionální přístup a flexibilitu přizpůsobit se požadavkům zákazníka.
Těším se na další společné projekty.

Tamara Bernatíková

Tamara Bernatíková

ROCKWOOL a.s.

Naše dlouhodobá spolupráce s firmou COMAC je postavena na vzájemném pochopení, přátelských a zároveň velmi profesionálních vztazích. Tyto pravidla platí v každém, byť složitém, období a proto můžeme firmu COMAC doporučit jako solidního partnera pro každou situaci.

Marek Branny

Marek Branny

GALVAN CZ s.r.o.

Se společností Comac Jobs s.r.o. spolupracujeme již řadu let, a jejich přístup byl vždy velice profesionální, a to jak v rámci vzájemné komunikace, tak i v plnění našich požadavků dočasně přidělovaných zaměstnanců.
Společnost Comac Jobs s.r.o. nám dodává agenturní zaměstnance z Česka, Polska a Ukrajiny do obou našich závodů, a to jak do Nového Jičína, tak také do Rychvaldu. Má profesionální a lidský přístup nejen v komunikaci a v náboru, ale také v ochotě a v jednání s aktivně přidělenými zaměstnanci.

Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Máte zájem o spolupráci?

Zavolejte na tel. číslo +420 776 111 161 nebo napište mail na obchod@comacjobs.cz.
Těšíme se na spolupráci!