fbpx

O firmě Comac jobs s.r.o.

Comac Jobs s.r.o. působí na českém trhu od roku 2011. Na konci tohoto roku doplnil českou nabídku firem poskytujících personální služby, a to zejména v oblasti temporary placement, tedy dočasného přidělení zaměstnanců.
Comac Jobs zahájil svou činnost jako malá lokální personální společnost, působící v Moravskoslezském kraji. Během následujících dvou let vedení společnosti intenzivně pracovalo nejen na získávání zajímavých zakázek, ale zejména na budování kvalitního týmu personálních konzultantů, náborářů, a následně také dílčích vedoucích zodpovědných za nově vznikající kolektivy.

Od roku 2011 se mnohé změnilo, a Comac Jobs se tak stal jednou z předních personálních společností v České republice, s množstvím přidělených zaměstnanců řadící Comac Jobs mezi prvních deset největších agentur. Comac Jobs se také od roku 2013 intenzivně zabývá další službou, kterou nabízí svým klientům, a to permanent placement, tedy nábor kmenových zaměstnanců k zákazníkům, zejména na specializované pozice. V současné době působí Comac Jobs v 12 pobočkách v České republice a v Polsku.

Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Vedení společnosti Comac Jobs i nadále dbá na kvalitní tým interních zaměstnanců, jejich motivaci i vzdělávání. Výše uvedené pak zajišťuje Vám, kandidátům, zaměstnancům i klientům, ty nejkvalitnější služby a vysokou schopnost plnění Vašich požadavků.

V případě dotazů, zájmu o zaměstnání, nebo o spolupráci, nás neváhejte kontaktovat:

Telefon: +420 597 317 075
Email: ostrava@comacjobs.cz

Kdo jsme a kde působíme

Působíme od roku 2011

Zaměstnáváme více než 2 200 pracovníků

Spolupracujeme s více než 100 klienty

V České republice máme 8 poboček

Na Ukrajině máme 5 náborových center

Máme interní kapacity na online náborové kampaně na sociálních sítích

Co o nás říkají naši nejvýznamnější klienti

Se společností Comac Jobs spolupracuje naše společnost již více než 10 let. Naše spolupráce je na vysoké profesionální úrovni a v současné době si nedovedeme představit průběžné doplňování agenturních zaměstnanců bez této společnosti.

Mgr. Josef Byrtus

Mgr. Josef Byrtus

Isotra

U společnosti Comac Jobs s.r.o. oceňujeme zejména jejich flexibilitu. Pružná reakce na naše požadavky, společné hledání nejlepšího řešení, jednoduchá a jasná pravidla pro všechny strany a snaha vyjít vstříc je velkou devizou této firmy.
Naším cílem je získat kvalitní zaměstnance, a to se nám prostřednictvím Comac Jobs daří.

Eva Viceníková

Eva Viceníková

Idemia Czech s.r.o

Spolupráci se společností Comac jobs jsem vybrala na základě předchozí velmi pozitivní zkušenosti.
Spolupracujeme v oblasti dočasného přidělení zaměstnanců. Oceňuji jejich ochotu a snahu vždy najít to nejlepší řešení, profesionální přístup a flexibilitu přizpůsobit se požadavkům zákazníka.
Těším se na další společné projekty.

Tamara Bernatíková

Tamara Bernatíková

ROCKWOOL a.s.

Naše dlouhodobá spolupráce s firmou COMAC je postavena na vzájemném pochopení, přátelských a zároveň velmi profesionálních vztazích. Tyto pravidla platí v každém, byť složitém, období a proto můžeme firmu COMAC doporučit jako solidního partnera pro každou situaci.

Marek Branny

Marek Branny

GALVAN CZ s.r.o.

Se společností Comac Jobs s.r.o. spolupracujeme již řadu let, a jejich přístup byl vždy velice profesionální, a to jak v rámci vzájemné komunikace, tak i v plnění našich požadavků dočasně přidělovaných zaměstnanců.
Společnost Comac Jobs s.r.o. nám dodává agenturní zaměstnance z Česka, Polska a Ukrajiny do obou našich závodů, a to jak do Nového Jičína, tak také do Rychvaldu. Má profesionální a lidský přístup nejen v komunikaci a v náboru, ale také v ochotě a v jednání s aktivně přidělenými zaměstnanci.

Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Máš zájem?

Pracuj s námi!