fbpx

O firmě Comac jobs s.r.o.

Comac Jobs s.r.o. působí na českém trhu od roku 2011. Na konci tohoto roku doplnil českou nabídku firem poskytujících personální služby, a to zejména v oblasti temporary placement, tedy dočasného přidělení zaměstnanců.
Comac Jobs zahájil svou činnost jako malá lokální personální společnost, působící v Moravskoslezském kraji. Během následujících dvou let vedení společnosti intenzivně pracovalo nejen na získávání zajímavých zakázek, ale zejména na budování kvalitního týmu personálních konzultantů, náborářů, a následně také dílčích vedoucích zodpovědných za nově vznikající kolektivy.

Od roku 2011 se mnohé změnilo, a Comac Jobs se tak stal jednou z předních personálních společností v České republice, s množstvím přidělených zaměstnanců řadící Comac Jobs mezi prvních deset největších agentur. Comac Jobs se také od roku 2013 intenzivně zabývá další službou, kterou nabízí svým klientům, a to permanent placement, tedy nábor kmenových zaměstnanců k zákazníkům, zejména na specializované pozice. V současné době působí Comac Jobs v 12 pobočkách v České republice a v Polsku.

Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Vedení společnosti Comac Jobs i nadále dbá na kvalitní tým interních zaměstnanců, jejich motivaci i vzdělávání. Výše uvedené pak zajišťuje Vám, kandidátům, zaměstnancům i klientům, ty nejkvalitnější služby a vysokou schopnost plnění Vašich požadavků.

V případě dotazů, zájmu o zaměstnání, nebo o spolupráci, nás neváhejte kontaktovat.

  Napište nám

  a za 10 let jsme vyrostli v jednu z největších agentur práce.

  Deset poboček v Česku a dvě v Polsku.

  ... a číslo každým dnem roste.

  Sídlo firmy

  Sídlo firmy

  v Ostravě
  ul. Janáčkova 16, 702 00 Ostrava

  Telefon: +420 597 317 075

  Email: ostrava@comacjobs.cz

  Kancelář v Polsku

  Kancelář v Polsku

  v Wodzisławiu Śląskim
  Osiedle Dąbrówki 1A, Wodzisław Śląski 44-307

  Telefon: +48 881 449 766

  Email: wodzislaw@comacjobs.pl

  Máš zájem?

  Pracuj s námi!