fbpx
  • Mzda:
    24 000 Kč - 35 000 Kč
  • Úvazek:
    Plný úvazek
  • Vloženo:
    před 3 týdny
  • Kategorie:
    Automotive
  • Datum ukončení:
    1. 8. 2024

Připojte se k našemu týmu v Novém Jičíně jako skladník/operátor!

Hledáme nadšené a spolehlivé jednotlivce, kteří mají radost z práce ve skladovém prostředí a jsou zruční v obsluze provozních zařízení. Pokud máte zkušenosti se skladováním a manipulací s materiálem, stejně jako s obsluhou strojů a zařízení, neváhejte nás kontaktovat!

Místo výkonu práce: Nový Jičín
Pozice: skladník, operátor výroby

Náplň práce:

  • Nákladka/výkladka materálu
  • Práce na strojích
  • Práce ve skladu
  • Zásobováni výrobních linek

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti v oblasti skladování
  • Dobrá fyzická kondice
  • Zodpovědnost a preciznost
  • Dobrá organizační schopnost
  • Řidický půkaz na VZV není potřeba – zaškolíme

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzda: od 22 000 Kč do 30 000 Kč
  • Příplatky za přesčasy, noční a odpolední směny
  • Bonusy – výkonnostní nebo dochadzkový
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu – autobusový svoz z Ostravy
  • Volné víkendy
Pokud máte zkušenosti se skladováním a manipulací s materiálem, stejně jako s obsluhou strojů a zařízení, neváhejte nás kontaktovat!