Detail nabídky pracovního místa

TECHNIK KVALITY 
"Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme uchazeče orientovaného na kvalitu, který by zaujal pozici "Technik kvality”.
Vaší pracovní náplní bude:- Výběr a hodnocení dodavatelů. - Vyjasňování technických specifikací s dodavateli. - Uvolňování nových materiálů / dílů / dodavatelů. - Řešení reklamací s dodavateli. - Audity a rozvoj dodavatelů. - Uzavírání dohod o jakosti s dodavateli. - Spolupráce s odděleními nákupu, výroby a vývoje.
Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření. - Komunikativní znalost AJ nebo NJ. - Nutná orientace v oblasti elektronických součástek. - Samostatnost, komunikativnost, flexibilitu, logický úsudek. - Týmového hráče. - Ochotu cestovat.
Nabízíme
- Zajímavé finanční ohodnocení. - Práci ve stabilní společnosti. - Možnost uplatnění v perspektivním oboru. - Systematickou podporu expertního rozvoje. - Otevřené možnosti expertního i manažerského růstu. - Flexibilní pracovní dobu. - Náborový příspěvek ve výši 20.000,- Kč po zkušební době. - Program zaměstnaneckých výhod: roční příspěvek 20.000 - 32.000,-Kč do programu Benefit plus - Bezúročné půjčky pro zaměstnance až do výše 300.000,- Kč. - Odměny při životním a pracovním jubileu až do výše 35.000,- Kč. - Podpora jazykového vzdělávání. - Zvýhodněné nabídky pro zaměstnance Siemens. - Závodní jídelna v areálu firmy. - Akciový program pro zaměstnance. - Dobrovolnický den, společenské a kulturní akce. - 5 týdnů dovolené
Lahresová Adéla Konzultant

Telefon: +420 770 108 587

Využijte náš kontaktní formulář a dejte nám o sobě vědět, že máte o tuto práci zájem. Po odeslání formuláře budete v nejbližší době kontaktováni konzultantem uvedeným vedle formuláře.

Pokud nechcete čekat, můžete našeho konzultanta kontaktovat přímo vy na telefonním čísle uvedeným pod jménem konzultanta.