Detail nabídky pracovního místa

Náplň práce
- samostatné účtování jednotlivých účetních operací finančního účetnictví - kontrola účetních dokladů a jejich evidence - provádění měsíčních kontrol - výpočet DPH a vypracování daňových přiznání k DPH - zajištění inventarizace majetku a závazků - samostatné vypracovávání kvartálních a ročních závěrek účetních společností
Požadujeme
- min. SŠ vzdělání - praxe na pozici samostatné účetní - znalost podvojného účetnictví a DPH - dobrou uživatelskou znalost MS Office - znalost účetního programu AXAPTA výhodou - samostatnost, komunikativnost
Nabízíme
- zázemí stabilní společnosti - odpovídající finanční ohodnocení (cca 40.000,- ) - 13. a 14. plat - 5 týdnů dovolené - 5 sick days - jednou týdně možnost home office - Multisport karta - stravenky - výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky - jazykové a profesní kurzy
Hancová Petra Konzultant

Telefon:

Využijte náš kontaktní formulář a dejte nám o sobě vědět, že máte o tuto práci zájem. Po odeslání formuláře budete v nejbližší době kontaktováni konzultantem uvedeným vedle formuláře.

Pokud nechcete čekat, můžete našeho konzultanta kontaktovat přímo vy na telefonním čísle uvedeným pod jménem konzultanta.