Detail nabídky pracovního místa

Pro logistickou společnost sídlící na Opavsku hledáme vhodné kandidáty na pozici:

SKLADNÍK - ŘIDIČ VZV

NÁPLŇ PRÁCE:

- obsluha jednoduchého vysokozdvižného vozíku i VZV vedeného indukcí

- naskladňování a vyskladňování palet

- příjem zboží z kamionu, manipulace se zbožím

- komunikace v rámci skladového týmu

POŽADUJEME:

- zájem pracovat v moderní společnosti s nejnovější technikou

- průkaz řízení VZV (řízení VZV s indukcí výhodou, není podmínkou)

- manuální zručnost

NABÍZÍME:

- možnost okamžitého nástupu

- práce v dvousměnném provozu, volné víkendy

- motivující měsíční mzda + bonusy + možnost tankování v areálu firmy ve výši 2 000 Kč/měs.

- příspěvek na stravování

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat i telefonicky na čísle +420 727 812 809.

Petrová Jana Konzultant

Telefon: 727812809

Využijte náš kontaktní formulář a dejte nám o sobě vědět, že máte o tuto práci zájem. Po odeslání formuláře budete v nejbližší době kontaktováni konzultantem uvedeným vedle formuláře.

Pokud nechcete čekat, můžete našeho konzultanta kontaktovat přímo vy na telefonním čísle uvedeným pod jménem konzultanta.