Detail nabídky pracovního místa

Pro našeho klienta, výrobní společnost na Novojičínsku, hledáme vhodné kandidáty na pozici ELEKTRONIK !

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zodpovídá za plánované preventivní údržby svěřených zařízení
  • provádí nárazové opravy svěřených zařízení a provádí záznamy do systému
  • provádí zapojení elektronických zařízení a řídicích systémů
  • provádí opravy podružných rozvaděčů a motorových a světelných rozvodů
  • provádí opravy elektronických zařízení v závodě a zodpovídá za jejich správný chod
  • zodpovídá za údržbu softwarů, jejich zálohování a aktualizace
  • přichází s návrhy na technická zlepšení v oblasti průmyslové automatizace

POŽADAVKY:

  • SŠ elektro - elektronik
  • platná vyhláška 50/78 Sb. § 6,7
  • znalost programu – Simatic S7, Allen Bradley, Fanuc, Mitsubishi - výhodou
  • znalost průmyslových senzorů a čidel
  • znalost PLC systémů a frekvenčních měničů
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, schopnost týmové práce
  • řidičský průkaz skupiny B

NABÍDKA:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, až 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)
  • možnost odborného a kariérního růstu
  • pracoviště vybavená špičkovou technikou

V případě zájmu o pozici nám zašlete Váš životopis prostřednictvím odpovědi na inzerát.

Neváhejte nás kontaktovat také na e-mailu či telefonicky a rádi zodpovíme veškeré dotazy: adela.lahresova@comacjobs.cz, +420 770 108 587

Lahresová Adéla Konzultant

Telefon: +420 770 108 587

Využijte náš kontaktní formulář a dejte nám o sobě vědět, že máte o tuto práci zájem. Po odeslání formuláře budete v nejbližší době kontaktováni konzultantem uvedeným vedle formuláře.

Pokud nechcete čekat, můžete našeho konzultanta kontaktovat přímo vy na telefonním čísle uvedeným pod jménem konzultanta.