Detail nabídky pracovního místa

Pro našeho klienta, výrobní společnost na Novojičínsku, hledáme vhodné kandidáty na pozici INŽENÝR KVALITY !

NÁPLŇ PRÁCE:

  • kontakt pro zákazníka pro oblast kvality a zajištění jeho požadavků
  • řešení reklamací a rozbory reklamovaných výrobků
  • vzorkování a předkládání dokumentace ke schválení PSW/EMPB
  • sledování kvalitativních ukazatelů výroby
  • vypracování nápravných opatření s cílem zlepšování procesu
  • spolupráce se všemi podpůrnými útvary za účelem zlepšení kvality a efektivnosti výroby
  • hodnocení a schválení vývojových etap programu související v konečných fázích vývoje pro rozběh výroby
  • podpora náběhu změn ve výrobě

POŽADAVKY:

  • VŠ vzdělání v oboru kontroly a řízení jakosti, případně VOŠ nebo SŠ technického směnu
  • zkušenosti v oblasti kvality – nejlépe v automobilovém průmyslu
  • dobrá znalost práce na PC MS Office – Excel, Word, Outlook atd.
  • účinná komunikace na všech úrovních a práce v týmu
  • znalost AJ slovem i písmem (další jazyk výhodou)
  • organizační, plánovací a prezentační dovednosti
  • znalost nástrojů kvality – APQP, PPAP, FMEA, normy, metodiky a systémy pro automobilový průmysl, znalost VDA standardů výhodou, znalost čtení výkresů
  • řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat

NABÍDKA:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, až 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)
  • možnost odborného a kariérního růstu
  • pracoviště vybavená špičkovou technikou

V případě zájmu o pozici nám zašlete Váš životopis prostřednictvím odpovědi na inzerát.

Neváhejte nás kontaktovat také na e-mailu či telefonicky a rádi zodpovíme veškeré dotazy: adela.lahresova@comacjobs.cz, +420 770 108 587

Lahresová Adéla Konzultant

Telefon: +420 770 108 587

Využijte náš kontaktní formulář a dejte nám o sobě vědět, že máte o tuto práci zájem. Po odeslání formuláře budete v nejbližší době kontaktováni konzultantem uvedeným vedle formuláře.

Pokud nechcete čekat, můžete našeho konzultanta kontaktovat přímo vy na telefonním čísle uvedeným pod jménem konzultanta.