Detail nabídky pracovního místa

Hledáme VEDOUCÍHO ODDĚLENÍ KVALITY

Jste člověk pečlivý, zodpovědný, mající ostré lokty a zběhlý v oboru kvality? Možná hledáme právě Vás!

Co vás čeká a nemine?

  • Budete se starat o zákazníky a řešit s nimi jejich požadavky, případně reklamace.
  • Na starost budete mít interní kvalitu od fáze vývoje výrobku až po servisní díly.
  • Očekává se od Vás iniciativní přístup a návrhy opatření ke stálému zvyšování spokojenosti zákazníků.
  • Příchozí reklamace budete spolu se svým týmem aktivně řešit a zároveň evidovat na zákaznických portálech a v SAPu.
  • Povedete svůj tým kvality.
  • Budete spolupracovat při interních/externích auditech a dalších nezbytných řízeních.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Máte zkušenosti z kvality a znáte její nástroje (APQP, PPAP, FMEA, MSA, SPC,...).
  • Ve Vašem životopise nalezneme praxi z automobilového průmyslu.
  • Jste samostatný/á, zodpovědný a máte analytické myšlení.
  • Máte zkušenosti s vedením lidí, nebo přinejmenším touhu to zkusit.
  • Bez problému se domluvíte německy.
  • Ovládáte práci s počítačem (Excel, SAP,...)
  • Jste ochotný/á účastnit se služebních cest.

Jaká bude odměna za Vaši práci?

  • Velmi dobré finanční ohodnocení.
  • 13. plat.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Školení a vzdělávací programy zaměřené na profesní i osobnostní rozvoj.
  • Podpora kariérního růstu, možnost zahraničních stáží.
  • Možnost jazykových kurzů.
  • 25 dní dovolené.
  • Stravenky.
Lahresová Adéla Konzultant

Telefon: +420 770 108 587

Využijte náš kontaktní formulář a dejte nám o sobě vědět, že máte o tuto práci zájem. Po odeslání formuláře budete v nejbližší době kontaktováni konzultantem uvedeným vedle formuláře.

Pokud nechcete čekat, můžete našeho konzultanta kontaktovat přímo vy na telefonním čísle uvedeným pod jménem konzultanta.