Detail nabídky pracovního místa

Pro našeho klienta, výrobní společnost na Novojičínsku, hledáme vhodné kandidáty na pozici INŽENÝR SYSTÉMOVÉ KVALITY!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Příprava podkladů pro vydávání nových a opravu stávajících směrnic a jejich následné vydávání
  • Ověřování funkčnosti systému kvality v závodě
  • Provádění interních auditů, sledování plnění nápravných opatření
  • Zastřešování auditů prováděných zákazníkem
  • Zastřešování certifikačních auditů

POŽADAVKY:

  • Min. SŠ
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti v oblasti kvality – v automobilovém průmyslu velkou výhodou
  • Znalost nástrojů kvality – PPAP, 8D, FMEA, normy, metodiky a systémy pro automobilový průmysl výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti

NABÍZÍME:

  • Pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
  • 25 dní dovolené
  • Sick Days – 2 dny / rok
  • Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
  • Příspěvek na stravování
  • Cafeterie Benefit Plus
  • Variabilní bonusový systém
  • Možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost podílet se na vývoji moderních produktů

V případě zájmu o pozici nám zašlete Váš životopis prostřednictvím odpovědi na inzerát.

Neváhejte nás kontaktovat také na e-mailu či telefonicky a rádi zodpovíme veškeré dotazy: vilma.spinarova@comacjobs.cz, +420 704 72 44 44.

Špinarová Vilma Konzultant

Telefon: 704 72 44 44

Využijte náš kontaktní formulář a dejte nám o sobě vědět, že máte o tuto práci zájem. Po odeslání formuláře budete v nejbližší době kontaktováni konzultantem uvedeným vedle formuláře.

Pokud nechcete čekat, můžete našeho konzultanta kontaktovat přímo vy na telefonním čísle uvedeným pod jménem konzultanta.