Detail nabídky pracovního místa

Náplň práce:

- Příjem materiálu do skladu a jeho následná evidence v systému

- Vychystávání materiálu pro výrobu dle stanoveného výrobního plánu

- Manipulace s materiálem, zbožím pomocí VZV

- Balení zboží a jeho následná expedice

- Počítání stavu skladu, provádění pravidelných inventur

- Práce na PC (evidence materiálu, zboží ve firemním informačním systému PRMS/SAP)

Požadujeme:

- věk minimálně 18 let

- praxi s řízením VZV

- spolehlivost, dochvilnost

Nabízíme:

- 120 Kč/hodinu

- příplatky za odpolední a noční směny

- závodní stravování

- třísměnný provoz

- prodloužení papírů na VZV, nemusíte mít platné papíry!!!

Bakalová Veronika Konzultant

Telefon: 725523609

Využijte náš kontaktní formulář a dejte nám o sobě vědět, že máte o tuto práci zájem. Po odeslání formuláře budete v nejbližší době kontaktováni konzultantem uvedeným vedle formuláře.

Pokud nechcete čekat, můžete našeho konzultanta kontaktovat přímo vy na telefonním čísle uvedeným pod jménem konzultanta.