Detail nabídky pracovního místa

Pro našeho klienta, výrobní společnost v Rychvaldu,  hledáme vhodné kandidáty na pozici SPECIALISTA A PROGRAMÁTOR 3D MĚŘENÍ!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • měření výrobků na 3D měřících strojích
  • vytváření a úprava měřících programů dle požadavků zákazníků
  • spolupráce s pracovníky podpůrných týmů (výroba, technologie, inovace, prototypová dílna)
  • spolupráce s konstrukcí při návrhu kótování a tolerancí dílců
  • spolupráce při návrhu koncepce a při výrobě měřících přípravků
  • práce ve třísměnném provozu

POŽADAVKY:

  • SŠ vzdělání (maturitní zkouška) – technického zaměření výhodou
  • Schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
  • Zkušenosti s 3D měřením
  • Zkušenosti s tvorbou programů na 3D měřící stroj - výhodou
  • Znalost používání SW PC-DMIS výhodou
  • Schopnost logického myšlení a prostorové orientace
  • Flexibilitu a samostatnost
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Znalost práce na PC (MS-Office)
NABÍDKA:
  • zajímavá práce na závodě světelné techniky v Rychvaldu
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, sick days, příplatky na stravování, penzijní připojištění a další)
  • možnost odborného a kariérního růstu

V případě zájmu o pozici nám zašlete Váš životopis prostřednictvím odpovědi na inzerát.

Neváhejte nás kontaktovat také na e-mailu či telefonicky a rádi zodpovíme veškeré dotazy: vilma.spinarova@comacjobs.cz, +420 704 72 44 44.

Špinarová Vilma Konzultant

Telefon: 704 72 44 44

Využijte náš kontaktní formulář a dejte nám o sobě vědět, že máte o tuto práci zájem. Po odeslání formuláře budete v nejbližší době kontaktováni konzultantem uvedeným vedle formuláře.

Pokud nechcete čekat, můžete našeho konzultanta kontaktovat přímo vy na telefonním čísle uvedeným pod jménem konzultanta.