Detail nabídky pracovního místa

Pro našeho klienta, výrobní společnost na Novojičínsku, hledáme vhodné kandidáty na pozici FINANČNÍ ANALYTIK !

NÁPLŇ PRÁCE:

  • podpora pro přípravu forecastu a budgetu
  • příprava nákladových reportů
  • příprava měsíčních reportů
  • costing materiálů v SAP
  • zastřešení měsíčních závěrkových operací na úrovni controllingu
  • detailní analýzy prodeje
  • analýzy sales forecastu
  • vazba sales forecastu na počet přímých pracovníků

POŽADAVKY:

  • VŠ nebo úplné SŠ s maturitou ekonomického směru s praxí min. 5 let
  • znalost účetnictví
  • komunikativní znalost AJ
  • zkušenosti v oblasti výroby, financí – nejlépe v automobilovém průmyslu výhodou
  • výborná znalost práce na PC MS Office – Access, Excel
  • znalost práce vSAP je velkou výhodou
  • účinná komunikace na všech úrovních
  • organizační, plánovací a prezentační dovednosti, ochota se dále vzdělávat
  • flexibilita, schopnost týmové práce

NABÍDKA:

  • zajímavá práce na závodě světelné techniky v Šenově u Nového Jičína
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, sick days, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)
  • možnost odborného a kariérního růstu

V případě zájmu o pozici nám zašlete Váš životopis prostřednictvím odpovědi na inzerát.

Neváhejte nás kontaktovat také na e-mailu či telefonicky a rádi zodpovíme veškeré dotazy: vilma.spinarova@comacjobs.cz, +420 704 72 44 44.

Špinarová Vilma Konzultant

Telefon: 704 72 44 44

Využijte náš kontaktní formulář a dejte nám o sobě vědět, že máte o tuto práci zájem. Po odeslání formuláře budete v nejbližší době kontaktováni konzultantem uvedeným vedle formuláře.

Pokud nechcete čekat, můžete našeho konzultanta kontaktovat přímo vy na telefonním čísle uvedeným pod jménem konzultanta.