Detail nabídky pracovního místa

Hledáte prespektivní zaměstnání a chcete být součástí stabilní společnosti? Rád/a překonáváte překážky a zjišťujete potřeby zákazníků? Možná hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta působícího v oblasti potravinářského průmyslu, hledáme OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE.

Popis pracovní pozice:

představení společnosti a jejích produktů

akvizice nových zákazníků ve svěřeném regionu

zjišťování potřeb potenciálních zákazníků

obchodní činnost v sociálním sektoru (školy, školky...) a v sektoru HORECA

plnění obchodních cílů

Požadujeme:

alespoň SŠ vzdělání

obchodního ducha a talent

nebát se překonávat překážky

schopnost umět rozklíčovat potřeby klientů

Nabízíme:

fixní mzdu + odměny z obratu

služební auto i k soukormým účelům

stravenky

multisport karta

MOL karta pro rodinné příslušníky

mobilní tarify pro rodinu

notebook, telefon

Šolová Klára Konzultant

Telefon: +420 720 073 813

Využijte náš kontaktní formulář a dejte nám o sobě vědět, že máte o tuto práci zájem. Po odeslání formuláře budete v nejbližší době kontaktováni konzultantem uvedeným vedle formuláře.

Pokud nechcete čekat, můžete našeho konzultanta kontaktovat přímo vy na telefonním čísle uvedeným pod jménem konzultanta.