Detail nabídky pracovního místa

Pro našeho klienta, výrobní společnost na Novojičínsku, hledáme vhodné kandidáty na pozici VEDOUCÍ PLÁNOVAČŮ ROZPRACOVANÉ VÝROBY!

 NÁPLŇ PRÁCE:

  • zajištění stavu výroby podle naplánovaní z předešlého dne (závady forem, závady strojů, zmetky)
  • plánování dílců dle plánu logistiky a stavu inventur
  • kontrola denního, týdenního plánování – úpravy a změny dle logistiky a stavu forem
  • plánování výroby na další 3 směny
  • plánování a koordinace zkoušek nových programů po poradě s launchovým týmem
  • vedení plánovačů výroby

POŽADAVKY:

  • úplné středoškolské vzdělání s maturitou
  • zkušenosti z výrobního závodu (automotive výhodou) na obdobné pozici
  • zkušenosti s plánováním výroby
  • zodpovědný přístup k plnění pracovních úkolů
  • samostatnost a flexibilita
  • schopnost pracovat v týmu a jednat s lidmi
  • spolehlivost, pečlivost
  • perfektní znalost SAP
  • velmi dobrá znalost MS Office (Excel)
  • znalost AJ
NABÍDKA:

  • zajímavá práce na závodě světelné techniky v Šenově u Nového Jičína
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, sick days, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)
  • možnost odborného a kariérního růstu

V případě zájmu o pozici nám zašlete Váš životopis prostřednictvím odpovědi na inzerát.

Neváhejte nás kontaktovat také na e-mailu či telefonicky a rádi zodpovíme veškeré dotazy: vilma.spinarova@comacjobs.cz, +420 704 72 44 44.

Špinarová Vilma Konzultant

Telefon: 704 72 44 44

Využijte náš kontaktní formulář a dejte nám o sobě vědět, že máte o tuto práci zájem. Po odeslání formuláře budete v nejbližší době kontaktováni konzultantem uvedeným vedle formuláře.

Pokud nechcete čekat, můžete našeho konzultanta kontaktovat přímo vy na telefonním čísle uvedeným pod jménem konzultanta.