Detail nabídky pracovního místa

Pro našeho klienta, výrobní společnost na Novojičínsku, hledáme vhodné kandidáty na pozici MANAŽER TECHNICKÉHO SERVISU!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zodpovědnost za dodržování předpisů (regionálních a místních)
  • zajištění nákupu a dodávek energií, elektra, plynu, vody, smluvní jednání s
  • vedení údržby závodu, budov a strojů
  • zajišťování chodu technického úseku (investice, energie, projekty,apod).

POŽADAVKY:

  • VŠ vzdělání v oboru strojním, elektro, ekonomickém nebo energetiky
  • zkušenosti z výrobního závodu (automotive výhodou) na obdobné pozici
  • samostatnost, flexibilita, odolnost vůči stresu
  • schopnost vedení lidí, vynikající organizační schopnosti
  • velmi dobrá znalost MS Office (Excel), SAP výhodou
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka

NABÍDKA:

  • zajímavá práce na závodě světelné techniky v Šenově u Nového Jičína
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, sick days, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)
  • možnost odborného a kariérního růstu

 V případě zájmu o pozici nám zašlete Váš životopis prostřednictvím odpovědi na inzerát.

Neváhejte nás kontaktovat také na e-mailu či telefonicky a rádi zodpovíme veškeré dotazy: vilma.spinarova@comacjobs.cz, +420 704 72 44 44.

Špinarová Vilma Konzultant

Telefon: 704 72 44 44

Využijte náš kontaktní formulář a dejte nám o sobě vědět, že máte o tuto práci zájem. Po odeslání formuláře budete v nejbližší době kontaktováni konzultantem uvedeným vedle formuláře.

Pokud nechcete čekat, můžete našeho konzultanta kontaktovat přímo vy na telefonním čísle uvedeným pod jménem konzultanta.