Detail nabídky pracovního místa

Pro našeho klienta, výrobní společnost na Novojičínsku, hledáme vhodné kandidáty na pozici PLÁNOVAČ VÝROBY!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • kontrola požadavků od svěřených zákazníků
  • plánování svěřené oblasti výroby dle požadavků zákazníků
  • kontrola a plánování WIPu (rozpracované výroby) dle platných cílů závodu
  • úzká spolupráce s ostatními útvary logistiky, výroby a technologie
  • koordinace skladů a toků materiálu
  • plánování v SAPu

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti s plánováním výroby výhodou
  • zkušenosti z výrobního závodu na obdobné pozici (logistika, nákup, zákaznický servis, apod.)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost SAP systému výhodou
  • dobrá znalost MS Office (Excel)
  • pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
  • samostatnost, flexibilita, dobré komunikační schopnosti
  • časová flexibilita a odolnost vůči stresu

NABÍDKA:

  • zajímavá práce na závodě světelné techniky v Šenově u Nového Jičína
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, sick days, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)
  • možnost odborného a kariérního růstu

 V případě zájmu o pozici nám zašlete Váš životopis prostřednictvím odpovědi na inzerát.

Neváhejte nás kontaktovat také na e-mailu či telefonicky a rádi zodpovíme veškeré dotazy: vilma.spinarova@comacjobs.cz, +420 704 72 44 44.

Špinarová Vilma Konzultant

Telefon: 704 72 44 44

Využijte náš kontaktní formulář a dejte nám o sobě vědět, že máte o tuto práci zájem. Po odeslání formuláře budete v nejbližší době kontaktováni konzultantem uvedeným vedle formuláře.

Pokud nechcete čekat, můžete našeho konzultanta kontaktovat přímo vy na telefonním čísle uvedeným pod jménem konzultanta.