Detail nabídky pracovního místa

PRÁCE V AUTOMOTIVE! ZAJÍMAVÉ VÝDĚLKY! 10 MINUT OD OSTRAVY!

Pro více informací volejte - Mrnka Blažková Michaela 722 901 275, Fianová Nela 723 827 837

Náplň práce

- jednoduchá práce ve výrobě
- kompletace světel do automobilů
- obsluha výrobních strojů

Požadujeme

- manuální zručnost
- chuť pracovat
- zodpovědnost a spolehlivost
- ochota práce ve tří směnném provozu

- zkušenosti nejsou třeba, rádi vás vše naučíme

Nabízíme

- průměrná mzda až 140 Kč/hod
- příspěvek na stravu
- nástup IHNED
- 5 dní dovolené navíc
- dlouhodobou spolupráci
- při doporučení známého dostanete navíc bonus 1500 Kč

ZAUJALA VÁS POZICE? PRO VÍCE INFORMACÍ VOLEJTE!

Mrnka Blažková Michaela 722 901 275

Fianová Nela 723 827 837

Fianová Nela Konzultant

Telefon: 723827837

Využijte náš kontaktní formulář a dejte nám o sobě vědět, že máte o tuto práci zájem. Po odeslání formuláře budete v nejbližší době kontaktováni konzultantem uvedeným vedle formuláře.

Pokud nechcete čekat, můžete našeho konzultanta kontaktovat přímo vy na telefonním čísle uvedeným pod jménem konzultanta.