Detail nabídky pracovního místa

Pro našeho klienta, výrobní společnost na Novojičínsku, hledáme vhodné kandidáty na pozici Zónový vedoucí!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • implementace firemní politiky a cílů pro danou zónu
  • definování a sledování cílů pro každého směnového mistra a team leadera
  • návrh strategií, jak dosáhnout nastavených cílů
  • sledování výsledků protiopatření
  • řešení závažných problémů (zastavení zákazníků, chronická zmetkovitost)
  • implementace "quality assurance system” s cílem 100% zabezpečení kvality
  • vedení systému rozvoje pracovníků ve své zóně
  • práce na ranní směnu

 POŽADAVKY:

  • úplné SŠ vzdělání s maturitou v technickém oboru
  • alespoň 3 roky na vedoucí pozici ve výrobní společnosti
  • znalost práce na operačních panelech a PC (MS-Office, MS-Outlook)
  • vynikající plánovací a organizační dovednosti
  • odolnost proti stresu
  • orientace na výsledky, na kvalitu, na zisk a na zákazníka
  • schopnost vést, delegovat a motivovat
  • schopnost učit ostatní
  • znalost AJ alespoň na základní komunikativní úrovní (A2-B1)

NABÍDKA:
  • zajímavá práce na závodě světelné techniky v Šenově u Nového Jičína
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, sick days, příplatky na stravování, penzijní připojištění a další)
  • možnost odborného a kariérního růstu

 V případě zájmu o pozici nám zašlete Váš životopis prostřednictvím odpovědi na inzerát.

Neváhejte nás kontaktovat také na e-mailu či telefonicky a rádi zodpovíme veškeré dotazy: vilma.spinarova@comacjobs.cz, +420 704 72 44 44.

Špinarová Vilma Konzultant

Telefon: 704 72 44 44

Využijte náš kontaktní formulář a dejte nám o sobě vědět, že máte o tuto práci zájem. Po odeslání formuláře budete v nejbližší době kontaktováni konzultantem uvedeným vedle formuláře.

Pokud nechcete čekat, můžete našeho konzultanta kontaktovat přímo vy na telefonním čísle uvedeným pod jménem konzultanta.