Detail nabídky pracovního místa

Pro našeho klienta, výrobní společnost na Novojičínsku, hledáme vhodné kandidáty na pozici SMĚNOVÝ AUDITOR KVALITY!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • kontrola a hodnocení vzhledu výrobků s ohledem na požadavky zákazníka
  • příprava vizuálních vzorků, hraničních vzorků, alertů a podpůrné dokumentace
  • zodpovědnost za schvalování a uvolňování dílů do výroby
  • aktivní účast při rozměrovém měření
  • přímá spolupráce s výrobou, technologií a inženýry kvality
  • zpracovávání analýz zmetkovitosti u jednotlivých výrobních linek

POŽADAVKY:

  • SOU/SŠ
  • nutná znalost výroby a zkušenost na výstupní kontrole
  • znalost práce na PC (MS-Office, MS-Outlook, pokročilý Excel)
  • samostatnost a schopnost komunikace
  • flexibilita, spolehlivost
  • aktivní přístup k řešení vzniklých problémů
  • ochota pracovat ve směnném režimu

NABÍDKA:

  • zajímavá práce na závodě světelné techniky v Šenově u Nového Jičína
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dojíždění, 5 týdnů dovolené, docházkový bonus, příplatky na stravování, příspěvek na penzijní připojištění)
  • možnost odborného a kariérního růstu

V případě zájmu o pozici nám zašlete Váš životopis prostřednictvím odpovědi na inzerát.

Neváhejte nás kontaktovat také na e-mailu či telefonicky a rádi zodpovíme veškeré dotazy: vilma.spinarova@comacjobs.cz, +420 704 72 44 44.

Špinarová Vilma Konzultant

Telefon: 704 72 44 44

Využijte náš kontaktní formulář a dejte nám o sobě vědět, že máte o tuto práci zájem. Po odeslání formuláře budete v nejbližší době kontaktováni konzultantem uvedeným vedle formuláře.

Pokud nechcete čekat, můžete našeho konzultanta kontaktovat přímo vy na telefonním čísle uvedeným pod jménem konzultanta.