Detail nabídky pracovního místa

Pro našeho klienta, výrobní společnost na Novojičínsku, hledáme vhodné kandidáty na pozici ELEKTRONIK!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • diagnostika a korekční/preventivní opravy strojního zařízení na robotizovaném pracovišti
  • diagnostika a korekční/preventivní opravy veškerých elektrických strojů a zařízení, slaboproudých rozvodů, silnoproudých elektroinstalací budov atd.
  • instalace a opravy LAN rozvodů v rámci technologické a veřejné sítě

POŽADAVKY:

  • OU/SŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky
  • nutná praxe na obdobné pozici
  • platná vyhláška 50 min. §6
  • zkušenosti s diagnostikou elektronických systémů
  • znalost čtení elektrodokumentace
  • potřebná orientace v PC, PLC programech, IT a LAN sítích
  • zkušenosti s roboty ABB, KUKA, ENGEL a Sepro výhodou
  • zdravotní způsobilost pro práci ve výškách
  • ochota pracovat ve směnném provozu

NABÍDKA:

  • zajímavá práce v Novém Jičíně
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní řada zaměstnaneckých benefitů
  • možnost odborného a kariérního růstu

V případě zájmu o pozici nám zašlete Váš životopis prostřednictvím odpovědi na inzerát.

Neváhejte nás kontaktovat také na e-mailu či telefonicky a rádi zodpovíme veškeré dotazy: vilma.spinarova@comacjobs.cz, +420 704 72 44 44.

Špinarová Vilma Konzultant

Telefon: 722 904 782

Využijte náš kontaktní formulář a dejte nám o sobě vědět, že máte o tuto práci zájem. Po odeslání formuláře budete v nejbližší době kontaktováni konzultantem uvedeným vedle formuláře.

Pokud nechcete čekat, můžete našeho konzultanta kontaktovat přímo vy na telefonním čísle uvedeným pod jménem konzultanta.