Detail nabídky pracovního místa

Dla naszego klienta, największej drukarni w Europie środkowej, która wydaje publikace do całego świata - poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie - czeska umowa o pracę

- wynagrodzenie podstawowe od 90,- CZK brutto/godzina

- bonus za frekfencję w wysokości 1500,- CZ brutto/miesiąc

- premie miesięczne do wysokości  4000,-CZK brutto/miesiąc

- dodatki za nocki 10%, weekendy 10%, nadgodziny 50% oraz święta 100%

- możliwość rozwoju i awansu zawodowego

Wymagania:

- chęć do pracy w systemie 12-godzinnym (2 dni w pracy – pierwsza zmiana od 6:00-18:00, nocka od 18:00-6:00, 2 dni wolne - 11,5 godziny pracy + 2x15 min dodatkowej przerwy)

- dobry stan zdrowia – praca stojąca

- dyspozycyjność do pracy w weekendy

- umiejętność pracy w grupie, odpowiedzialność, sumienność, dokładność

Zakres obowiązków:

- pakowanie, układanie, liczenie książek, czasopism oraz broszur

- wszelka pomoc w produkcji publikacji od A do Z

- obsługa maszyn i urządzeń drukarskich (po przeszkoleniu)

Zainteresowanych proszę o wysłanie CV: dorota.slovikova@comacjobs.czlub proszę dzwonić pod numer 00420724016983

Sloviková Dorota Konzultant

Telefon: 724016983

Využijte náš kontaktní formulář a dejte nám o sobě vědět, že máte o tuto práci zájem. Po odeslání formuláře budete v nejbližší době kontaktováni konzultantem uvedeným vedle formuláře.

Pokud nechcete čekat, můžete našeho konzultanta kontaktovat přímo vy na telefonním čísle uvedeným pod jménem konzultanta.