Detail nabídky pracovního místa

SVÁŘEČ CO2 - OSTRAVA !!

Pro našeho klienta, zahraniční společnost působící ve výrobě komponent pro automobilový průmysl hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozice:

Náplň pracovní pozice SVÁŘEČ
- ruční i automatizované svařování dílců technologií CO2
- následná kontrola svaru na dílcích
- obsluha výrobních strojů
- PLATNÝ SVÁŘEČSKÝ PRŮKAZ NA CO2 PODMÍNKOU!

POŽADAVKY NA UCHAZEČE:
- prokazatelná praxe ve výrobním podniku
- manuální zručnost
- praxe ve výrobě
- pečlivost a aktivní přístup k práci
- zdravotní způsobilost
- ochota pracovat na třísměnný provoz
- schopnost týmové spolupráce na pracovišti

NABÍZÍME:
- pracovní smlouva na hlavní pracovní,25 dnů dovolené
- výkonnostní odměny, příplatky za směnnost, apod.
- příspěvek na stravné, možnost stravování v podniku, apod.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- místem výkonu práce je Ostrava Kunčice (areál Arcelor Mittal)

V případě Vašeho zájmu o danou pracovní pozici nám laskavě zašlete Váš životopis na adresu zdenka.supcikova@comacjobs.cz

tel:608809938

Vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru.

Šupčíková Zdenka Konzultant

Telefon: 608809938

Využijte náš kontaktní formulář a dejte nám o sobě vědět, že máte o tuto práci zájem. Po odeslání formuláře budete v nejbližší době kontaktováni konzultantem uvedeným vedle formuláře.

Pokud nechcete čekat, můžete našeho konzultanta kontaktovat přímo vy na telefonním čísle uvedeným pod jménem konzultanta.