Detail nabídky pracovního místa

Popis pracovního místa

Pro našeho klienta, který je výrobcem světelné techniky, forem a nástrojů pro automobilový průmysl, hledáme spolehlivé a schopné pracovníky na pozici "operátor výroby" .

Náplň práce

  • kompletace světel do automobilů
  • obsluha výrobních strojů
  • práce na předmontáži
  • práce na výrobních linkách

Požadavky

  • 3směnný provoz (týden noční, týden odpolední, týden ranní PO-PÁ)
  • manuální zručnost - práce s drobnými součástkami
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • výborný zrak

Nabízíme

  • 122 Kč / hod. - NÁSTUP IHNED
  • příplatky za odpolední a noční směny, přesčasy, víkendy, svátky, prémie
  • příspěvek na stravu
  • HPP
Fianová Nela Konzultant

Telefon: 723827837

Využijte náš kontaktní formulář a dejte nám o sobě vědět, že máte o tuto práci zájem. Po odeslání formuláře budete v nejbližší době kontaktováni konzultantem uvedeným vedle formuláře.

Pokud nechcete čekat, můžete našeho konzultanta kontaktovat přímo vy na telefonním čísle uvedeným pod jménem konzultanta.