• Mzda:
    dle dohody
  • Úvazek:
    Plný úvazek
  • Vloženo:
    před 6 dny
  • Kategorie:
    Výroba a průmysl
  • Datum ukončení:
    15. 11. 2019

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost sídlící na Novojičínsku, hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Vedoucí pracovního týmu !

Co Vás čeká?

  • Organizace výrobního týmu ve směnném režimu
  • Zodpovědnost za plnění výrobního plánu a za kvalitu výrobků
  • Sledování efektivity procesu výroby, evidence prostojů, zpracování denního reportingu
  • Zodpovědnost za dodržování zásad BOZP a PO na pracovišti
  • Školení nových operátorů
  • Periodická školení operátorů a jejich další rozvoj dle matic zastupitelnosti
  • Dodržování zásad štíhlé výroby, pořádku na pracovišti, 5S atd.
  • Evidence docházky na pracovišti

Jak vypadá profil vhodného kandidáta?

  • Vystudoval odborné učiliště nebo střední školu technického směru
  • Má minimálně dvouletou praxi z výrobní společnosti, automotive výhodou
  • Orientace v nástrojích štíhlé výroby je u této pozice značnou výhodou (5S, Kaizen, SMED atd.)
  • Disponuje uživatelskou znalostí MS Office (Excel, Word)
  • Má zkušenosti s vedením lidí
  • Schopnost týmové práce, organizační schopnosti a odolnost vůči stresu jsou pro něj samozřejmostí
  • Je ochotný pracovat ve směnném provozu

Co můžete za dobře odvedenou práci očekávat?

  • 25 dní dovolené
  • Docházkové bonusy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Cafeterie Benefit Plus
  • Variabilní bonusový systém
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příležitost podílet se na vývoji moderních produktů

místo