fbpx
  • Mzda:
    21 000 Kč / měsíčně
  • Úvazek:
    Plný úvazek
  • Vloženo:
    před 3 týdny
  • Kategorie:
    Služby
  • Datum ukončení:
    10. 6. 2022

Místo zaměstnání:
Ostrava Přívoz

Pozice/náplň práce:
Technik oprav výpočetní techniky

Mzda:
24500Kč

Směnnost:
Jednosměnný provoz/ranní

  • mzda od 21.000Kč+příplatky dle ZP a bonusy
  • stravenky 135 Kč
  • příspěvek na čištění oděvu 50 Kč
  • 13. plat – stabilní zaměstnání v příjemném pracovním kolektivu
  • jednosměnný provoz/ranní
  • Multisport karta

Požadujeme

  • vzdělání s elektrotechnickým nebo IT zaměřením (pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe)
  • výborná znalost HW, SW (základní znalost OS Windows 98/2000/Xp/VISTA/WIN7)
  • základy technické AJ
  • základní znalost práce a měření s multimetrem a osciloskopem
  • orientace a čtení v elektrotechnických schématech výhodou
  • manuální zručnost
  • zkušenost se skládáním, opravováním PC výhodou
  • zkušenosti s pájením komponentů výhodou
  • dobrý zrak

Náplň práce

  •  záruční a pozáruční servis drobné elektroniky
  •  analýza opravovaného produktu
  •  detekce a opravy závady pomoci nového komponentu
  •  testování funkčnosti produktu po provedení opravy
  •  záznam o provedených opravách do interního systému (práce s PC)

Baví vás počítače, orientujete se v IT oboru? Hledáme právě Vás. Kontaktujte nás na tel. 720 054 171.

místo