• Mzda:
    dle dohody
  • Úvazek:
    Plný úvazek
  • Vloženo:
    před 6 dny
  • Kategorie:
    Výroba a průmysl
  • Datum ukončení:
    15. 11. 2019

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost sídlící na Novojičínsku, hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Seřizovač!

Co Vás čeká?

  • Seřizování přiděleného strojního zařízení (vstřikovací lisy, montážní linky)
  • Výměna nástrojů, spolupráce při údržbě strojů
  • Zodpovědnost za bezvadný stav a čistotu jednotlivých nástrojů a nářadí
  • Kontrola kvality vyráběných dílců
  • Kontrola úplnosti a správnosti předepsané dokumentace

Jak vypadá profil vhodného kandidáta?

  • Vystudoval odborné učiliště nebo střední školu technického směru
  • Má praxi na pozici seřizovače nebo jako obsluha strojního zařízení ve výrobním podniku
  • Zkušenosti z automotive a prací na robotizovaném pracovišti jsou u této pozice značnou výhodou
  • Orientuje se v technické dokumentaci
  • Umí pracovat na PC, základní znalost programu SAP je výhodou
  • Zkušenosti s nástroji štíhlé výroby SMED/RVN, 5S, Kaizen jsou výhodou
  • Je ochotný pracovat ve směnném provozu

Co můžete za dobře odvedenou práci očekávat?

  • 25 dní dovolené
  • Docházkové bonusy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Cafeterie Benefit Plus
  • Variabilní bonusový systém
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příležitost podílet se na vývoji moderních produktů

místo