• Mzda:
    dle dohody
  • Úvazek:
    Plný úvazek
  • Vloženo:
    před 6 dny
  • Kategorie:
    Výroba a průmysl
  • Datum ukončení:
    15. 11. 2019

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost sídlící na Novojičínsku, hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Seřizovač s obsluhou !

Co Vás čeká?

  • Obsluha výrobního zařízení
  • Odpovědnost za správný chod a nastavení stroje
  • Kontrola a zodpovědnost za kvalitu dílců, které opustí svěřený pracovní proces
  • Zodpovědnost za nastavení parametrů dle technologického postupu
  • Výměna nástrojů na plánovanou výrobu

Jak vypadá profil vhodného kandidáta?

  • Vystudoval střední školu s maturitou či výučním listem (nejlépe strojní, technické), nebo má praxi strojního či technického zaměření
  • Zkušenosti z automotive jsou u této pozice výhodou
  • Zodpovědně přistupuje k plnění pracovních úkolů
  • Je ochotný pracovat ve směnném provozu
  • Umí jednat s lidmi a je schopen pracovat v týmu

Co můžete za dobře odvedenou práci očekávat?

  • 25 dní dovolené
  • Docházkové bonusy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Cafeterie Benefit Plus
  • Variabilní bonusový systém
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příležitost podílet se na vývoji moderních produktů

místo