fbpx
  • Místo:
  • Mzda:
    25 000 Kč - 28 000 Kč / měsíčně
  • Úvazek:
    Plný úvazek
  • Vloženo:
    před 22 hodinami
  • Kategorie:
    Logistika a doprava
  • Datum ukončení:
    7. 9. 2022

Hledáte novou pracovní příležitost? Jste zkušený řidič VZV nebo máte zkušenosti ve skladu?
Tak to hledáme právě Vás pro našeho významného klienta v Rožnově pod Radhoštěm.

Náplň práce:

  • manipulace s výrobky na vstupu a výstupu v rámci skladu
  • příjem, skladování a kontrola zásilek
  • odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek
  • práce s VZV či retrákem, ruční manipulace se zbožím ve skladě

Požadujeme:

  • platné oprávnění k obsluze VZV
  • praxi ve skladu a zkušenost s řízením VZV

Nabízíme:

  • mzdu 28 000,– Kč ( hrubého) + příplatky
  • bonusy, příplatky za přesčasy
  • práci pouze na ranní a odpolední směnu
  • stabilní zaměstnání se smlouvou na hlavní pracovní poměr
  • 25 dní dovolené k čerpání ročně
  • volné víkendy
  • dotované stravování 25,- Kč ( polévka, hl.jídlo a salát)
  • doprava firemními autobusy do zaměstnání a zpět zdarma /z Rožnova pod Radhoštěm a Nového Jičína
  • čisté pracovní prostředí a příjemný kolektiv

Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete životopis na e-mail : klara.jaluvkova@comacjobs.cz nebo zavolejte na tel.číslo +420608810936

místo