fbpx
  • Mzda:
    27 000 Kč - 33 000 Kč / Měsíčně hrubého
  • Úvazek:
    Plný úvazek
  • Vloženo:
    před 3 týdny
  • Kategorie:
    Výroba a průmysl
  • Datum ukončení:
    25. 4. 2021

Pro našeho klienta, výrobní společnost sídlící na Plzeňsku, hledáme vhodné kandidáty na pozice:

  • OPERÁTOR AUTOMATICKÝCH TVAROVACÍCH ZAŘÍZENÍ
  • OPERÁTOR/SEŘIZOVAČ

NÁPLŇ PRÁCE:

  • obsluha přiděleného strojního zařízení
  • materiálové zásobování
  • zodpovědnost za čistotu a úklid na pracovišti
  • základní úpravy strojního zařízení

POŽADAVKY:

  • zkušenosti z výrobní společnosti, s obsluhou či seřízením strojního zařízení
  • zodpovědný přístup k práci
  • ochotu pracovat na směny (čtyř směnný provoz, 12 hodinové směny)
  • pečlivost, pracovitost, manuální zručnost, výborní zdravotní stav

NABÍDKA:

  • nástup ihned do kmene společnosti
  • po zapracování smlouva na neurčito
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příplatky za přesčasy a noční směny nad rámec zákoníku práce
  • propracovaný systém benefitů (příspěvek na dojíždění, až 6 dní dovolené navíc, stravenky, příspěvek na životní či penzijní připojištění, Multisport karta, zvýhodněný mobilní tarif)

V případě zájmu nám pošlete životopis prostřednictvím reakce na inzerát či nás kontaktujte telefonicky na: 722 904 782 či na e-mailu: michaela.dunkova@comacjobs.cz.

místo