fbpx
  • Mzda:
    25 000 Kč - 45 000 Kč / měsíčně
  • Úvazek:
    Plný úvazek
  • Vloženo:
    před 3 týdny
  • Kategorie:
    Administrativa
  • Datum ukončení:
    30. 6. 2022

Umíš polsky a chceš pracovat v super kolektivu? Hledáme právě Tebe!

Požadujeme

● středoškolské vzdělání s maturitou
● zkušenost s prací s lidmi
● základní znalost polštiny (ochotu učit se a rozvíjet v tomto jazyce)
● administrativní zdatnost, perfektní znalost práce na PC (zejména MS Excel)
● hledáme aktivní, komunikativní a pozitivní osobnost
● chuť do práce, hlavu otevřenou novým věcem
● hledáme osobnost odolnou, naše práce není vždy brnkačka
● řidičský průkaz sk. B a ochotu aktivně řídit

Nabídka

● zajímavé mzdové nastavení závislé na Vašich výkonech
● menší, velmi přátelský kolektiv, stabilní tým
● velký prostor pro seberealizaci i další vzdělávání
● notebook a mobilní telefon i pro soukromé použití
● služební auto k dispozici na pobočce
● firemní akce
● 20 dní dovolené + 3 dny zdravotního volna
● stravenky

Pracovní náplň

● vyhledávání kandidátů, příprava inzerce, hledání nových možností získávání kandidátů
● realizace pohovorů, testování kandidátů, podpisy smluv s kandidáty
● aktivní komunikace s přidělenými zaměstnanci i s klienty, o které budete pečovat
● organizace vstupních lékařských prohlídek
● práce v interním systému PAMICA
● zpracovávání podkladů pro mzdy
● reporting pro interní potřeby i potřeby daného klienta
● zajištění OOPP, evidence OOPP
● pravidelné návštěvy klienta, dle potřeb klienta aktivní účast na jeho pracovištích

Zavolej na telefonní číslo 608 810 936 nebo zašli životopis na e-mail: klara.jaluvkova@comacjobs.cz

místo