• Mzda:
    25 000 Kč - 30 000 Kč / měsíčně
  • Úvazek:
    Plný úvazek
  • Vloženo:
    před 4 dny
  • Kategorie:
    Výroba a průmysl
  • Datum ukončení:
    9. 12. 2019

Místo zaměstnání:
Ostrava

Pozice/náplň práce:
Operátor výstupní kontroly

  • Manipulace s hliníkovými a ocelovými koly
  • Rozpoznání vad a drobné úpravy kol
  • Kontrola a balení kol
  • Provádění záznamů do formulářů o vyřazených kolech

Mzda:
25 – 30.000 Kč hrubého

Směnnost:
Třísměnný provoz (2x2x2x2)

Nabízíme:

  • Možnost získání nadstandartních prémií a odměn
  • Oceníme Váš extra čas vynaložený k práci a dostanete příplatky za přesčasy
  • Připlatíme 50 % z hodinové taxy za odpracované víkendové dny
  • Vyplácíme měsíční docházkový bonus ve výši 500 Kč
  • Znáte někoho, kdo hledá práci? Doporučte známého a získejte náborový příspěvek ve výši 10 000 Kč
  • Chutně se u nás najíte po celý den, nabízíme dotované stravné
  • Odpočinete si v průběhu 25 dní na dovolené
  • Rádi přispějeme na penzijní a životní připojištění

Požadujeme:

  • Manuální zručnost, fyzickou zdatnost
  • Efektivitu práce
  • Schopnost udržovat pracovní tempo
  • Preciznost, spolehlivost a dochvilnost
  • Ochota pracovat v 3 směnném provozu

místo