fbpx
  • Mzda:
    25 000 Kč - 28 000 Kč / měsíčně
  • Úvazek:
    Plný úvazek
  • Vloženo:
    před 22 hodinami
  • Kategorie:
    Automotive
  • Datum ukončení:
    30. 8. 2022

Hledáš práci která tě bude bavit? Máme jí pro tebe!

Práce v Kopřivnici s náborovým příspěvkem 40 000,- Kč.

Náplň práce:

  • výroba komponentů  do automobilů prémiových značek (sedačky, elektromotory, zámkové moduly)
  • asistence u poloautomatických linek, práce na výrobních linkách nebo finální kontrola

Co od Vás očekáváme:

  • manuální zručnost
  • chuť do práce
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • pracovitost, trpělivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 40 000,- KČ
  • mzda 25 000 až 28 000 (možnost navýšení mzdy po zapracování)
  • 2x ročně bonusy (13. a 14. plat)
  • zdarma doprava (svozový autobus nebo příspěvek na dopravu)
  • 25 dní dovolené
  • jídlo za 25Kč na každé směně
  • práce vhodná pro muže i ženy
  • zaškolení

Zaujala tě tato nabídka? Kontaktuj nás na telefonním čísle : +420 770 108 587 nebo zašli životopis na e-mail: vladimir.lys@comacjobs.cz

místo