fbpx
  • Místo:
  • Mzda:
    25 000 Kč - 28 000 Kč / měsíčně
  • Úvazek:
    Plný úvazek
  • Vloženo:
    před 21 hodinami
  • Kategorie:
    Výroba a průmysl
  • Datum ukončení:
    15. 9. 2022

Chcete pracovat a nastoupit ihned?

Právě pro vás máme nabídku na stabilní práci ve výrobní společnosti v Rožnově pod Radhoštěm.

Náplň práce:

  • výroba komponentů do automobilů prémiových značek (sedačky, elektromotory, zámkové moduly)

Co od Vás očekáváme:

  • manuální zručnost, pečlivost, samostatnost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu a převážně ve stoje
  • pracovitost, trpělivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  •  NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 40 000,- KČ
  •  mzda 25 000 až 28 000 (možnost navýšení mzdy po zapracování)
  •  docházkový bonus
  •  2x ročně bonusy (13. a 14. plat)
  •  zdarma doprava (svozový autobus nebo příspěvek na dopravu)
  •  25 dní dovolené
  •  práce vhodná pro muže i ženy
  •  zaškolení

Zavolejte nám na telefonní číslo +420608810936 nebo zašlete životopis na e-mail : klara.jaluvkova@comacjobs.cz

místo