• Mzda:
    26 000 Kč / hrubého měsíčně
  • Úvazek:
    Plný úvazek
  • Vloženo:
    před 3 hodinami
  • Kategorie:
    Strojírenství
  • Datum ukončení:
    28. 2. 2020

Nebaví Vás již dodržování striktních korporátních pravidel?

Rádi byste se v práci domluvili a potřebovali byste, aby Vám zaměstnavatel vyšel v něčem vstříc?

Upřednostňujete raději menší kolektiv?

Rádi byste získali zajímavou práci, ale nesplňujete některé z přísných požadavků zaměstnavatelů?

Nebaví Vás už velkosériová výroba a upřednostnili byste podnik, který se zabývá originálními zakázkovými kusy?

Chtěli byste si vydělat zajímavé peníze?

Pokud si čtete tyto otázky a souhlasně pokyvujete hlavou, pošlete nám Váš životopis a my Vám obratem zavoláme s konkrétnějšími informacemi!

Aktuálně hledáme pro našeho nového klienta – malý výrobní podnik sídlící v Budišově nad Budišovkou, který se zabývá zakázkovou výrobou strojírenských dílů vhodného kandidáta na pozici OBRÁBĚČ KOVŮ!

Místo zaměstnání:
Budišov nad Budišovkou

Pozice/náplň práce:
Obráběč kovů

  • čtení výkresové dokumentace
  • příprava polotovaru
  • obsluha strojů – frézka, pila, soustruh
  • jiné zámečnické práce

Mzda:
26.000 Kč hrubého – nástupní mzda -> PO ZAUČENÍ PŘIJDE NAVÝŠENÍ!

Směnnost:
Dvousměnný provoz

Nabízíme:

  • nástup ihned do kmenového stavu společnosti
  • zázemí stabilní rodinné společnosti
  • příjemný kolektiv – možnost individuálního jednání
  • možnost přizpůsobení si pracovní doby dle potřeby
  • po roce prodloužení pracovní smlouvy na neurčito
  • dle šikovnosti rychlý nárůst mzdy

Požadujeme:

  • schopnost čtení výkresové dokumentace
  • zkušenosti z obdobné pozice (zámečník, seřizovač, údržbář, obráběč…)
  • spolehlivost, samostatnost, pracovitost
  • manuální zručnost, dobrá fyzická kondice

místo