fbpx
  • Mzda:
    25 000 Kč - 35 000 Kč / měsíčně
  • Úvazek:
    Plný úvazek
  • Vloženo:
    před 4 týdny
  • Kategorie:
    Automotive
  • Datum ukončení:
    13. 5. 2021

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: NOVÝ JIČÍN

SVOZOVÝ AUTOBUS ZDARMA Z HAVÍŘOVA, FRÝDKU-MÍSTKU, KRMELÍNA, MOŠNOVA, OSTRAVY, SKOTNICE A STARÉ VSI NAD ONDŘEJNICÍ!

POUZE PÁR VOLNÝCH MÍST!

Za Vaši práci Vám nabízíme:

  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 15.000KČ
  • mzdu až 35.000Kč
  • příplatky za směnný provoz (noční směny, víkendy, přesčasy, svátky)
  • dovolenou 25 dnů
  • možnost stravování přímo na pracovišti – příspěvek 24Kč/den
  • pracovní oblečení si nemusíte kupovat, získáte od nás zcela zdarma
  • lékařskou prohlídku Vám provedeme sami, taktéž zdarma

Požadujeme:

  • manuální zručnost a spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • manipulace a kompletace světlometů, práce je vhodná jak pro muže, tak i pro ženy
  • práce ve směnném provozu

V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE NA TEL. 770 108 587!

místo