fbpx
  • Mzda:
    dle dohody
  • Úvazek:
    Plný úvazek
  • Vloženo:
    před 4 týdny
  • Kategorie:
    Výroba a průmysl
  • Datum ukončení:
    24. 10. 2021

Pro našeho klienta v oblasti automotive hledáme Inspektora/inspektorku kvality.

Náplň práce:
– vstupní a výstupní inspekce
– dodržování určených pracovních postupů
– kontrola materiálů a jejich dokumentace
– vizuální i mechanická kontrola výrobků podle kontrolních návodů
– posuzování vad výrobků, určených materiálů
– zodpovědnost za správnou identifikaci neshodných materiálů
– zodpovědnost za označení výrobků před expedicí

Nabízíme:
– hrubou měsíční mzdu od 23 300 Kč
– docházkový bonus 1 200 Kč
– výkonnostní bonus + osobní ohodnocení
– možnost placených přesčasů + bonus za víkendové směny odpracované navíc
– dotované stravování
– možnost navýšení ročního nároku na dovolenou v závislosti na odpracovaných letech
– zajímavou práci s možností zvyšování kvalifikace a kariérního růstu
– zázemí stabilní společnosti a dlouhodobou spolupráci

Požadujeme:
– znalost práce s PC
– SOU ideálně technického charakteru výhodou
– fyzickou zdatnost
– ochotu pracovat na směny – 3 směnný provoz
– zkušenosti z oddělení kvality výhodou

Místo pracoviště v Karviné

V případě zájmu nás kontaktujte

tel.č. 770108588

Lenka Sýkorová

místo