• Mzda:
    dle dohody
  • Úvazek:
    Plný úvazek
  • Vloženo:
    před 4 dny
  • Kategorie:
    Elektrotechnika
  • Datum ukončení:
    9. 12. 2019

Místo zaměstnání:
Ostrava-Svinov

Pozice/náplň práce:
Elektronik/Elektromechanik

  • zjišťování a odstraňování závad na výrobních linkách a zařízení
  • drobné práce (práce s jemnými pružinkami, jemnými součástkami)
  • údržba zařízení a strojů
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Směnnost:
Nepřetržitý provoz (12ti hod směna, krátký/dlouhý týden)

Nabízíme:

  • stravenky v hodnotě 140 Kč/směna
  • cafeterie – příspěvek až 500 Kč/měs. na oblast kultury a zdraví
  • penzijní připojištění a životní pojištění,
  • karta Multisport v hodnotě 800 Kč na sportovní a regenerační programy,
  • kurzy AJ, vzdělávací program
  • dovolená 4týdny (u nepřetržitého provozu se to krátí, vychází to na cca 17dní)
  • práce se zajímavou technologií
  • čisté pracovní prostředí
  • pitný režim na pracovišti
  • zázemí nadnárodní prosperující společnosti
  • získání nových zkušeností, prohloubení praxe a profesní růst

Požadujeme:

  • znalost elektrických, pneumatických, hydraulických systémů výrobních zařízení
  • znalost vyhlášky č.50/1978 Sb., §6
  • zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, pečlivost
  • základní znalost anglického jazyka vítána
  • trestní bezúhonnost

místo