fbpx
  • Mzda:
    27 000 Kč - 31 000 Kč / Měsíčně hrubého - fixní mzda
  • Úvazek:
    Plný úvazek
  • Vloženo:
    před 3 dny
  • Kategorie:
    Výroba a průmysl
  • Datum ukončení:
    3. 6. 2021

Do kmenového stavu výrobní společnosti sídlící v Novém Jičíně hledáme vhodné kandidáty na pozici

ELEKTRIKÁŘ.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • opravy podružných rozvaděčů, el. rozvodů, rozvoden NN a VN
  • opravy a zapojování el. instalací SaZ el. přístrojů
  • opravy motorových a světelných instalací
  • opravy rotačních a tepelných spotřebičů
  • manipulace v rozvodnách NN a NV dle bezpečnostních předpisů práce
  • opravy obráběcích strojů, měřící a regulační techniky
  • opravy veřejného osvětlení, světelné reklamy, automatických vrat a expedičních ramp

POŽADAVKY:

  • SOU/SŠ vzdělání
  • vyhláška 50/1978 Sb. – min. § 6 a vyšší do i nad 1000V
  • energetický zákon 458/2000 Sb.
  • řidičský průkaz – sk. B
  • ochotu pracovat na směny
  • organizační a plánovací dovednosti
  • výborný zdravotní stav

NABÍDKA:

  • nástup ihned do kmene společnosti
  • po roce smlouva na neurčito
  • 25 dní dovolené
  • osobní prémie, docházkové bonusy
  • příspěvek ne penzijní připojištění
  • příspěvek na dojíždění a stravu
  • příplatky za směnnost
  • cafeterie Benefit Plus

V případě zájmu o pozici nám zašlete životopis prostřednictvím tlačítka “Odpovědět”, v případě dotazů volejte na: 722 904 782.

místo