fbpx
  • Mzda:
    24 000 Kč - 27 000 Kč / měsíčně
  • Úvazek:
    Plný úvazek
  • Vloženo:
    před 22 hodinami
  • Kategorie:
    Výroba a průmysl
  • Datum ukončení:
    7. 9. 2022

Hledáte novou a stabilní pracovní příležitost? Máte chuť pracovat v příjemném kolektivu?

Tak to hledáme právě Vás pro našeho klienta v Kopřivnici.

Náplň práce:
* navěšování a svěšování součástek na galvanovací linku
* galvanické pokovování, povrchové úpravy kovů
* týmová spolupráce ve výrobě

Požadujeme:
* spolehlivost, pracovitost
* ochota pracovat ve 3-směnném provozu
* dobrý zdravotní stav

Nabízíme:
* mzdu od 24 000,– Kč ( hrubého)
* bonusy, osobní ohodnocení, příplatky za přesčasy
* stabilní zaměstnání se smlouvou na hlavní pracovní poměr
* 25 dní dovolené k čerpání ročně
* volné víkendy
* příspěvek na stravování / stravenkový paušál
* čisté pracovní prostředí a příjemný kolektiv
* NÁSTUP IHNED

Zaujala Vás tato nabídka? Pro více informací zavolejte na telefonní číslo +420 608 810 936 nebo zašlete životopis na e-mail: klara.jaluvkova@comacjobs.cz

místo