fbpx

Pozor na mýty! Spolupráce s agenturou vám otevře dveře k novým možnostem 

 

Hledáte práci a zvažujete spolupráci s personální agenturou? Možná vás odrazují předsudky a mýty, které o nich kolují. Pojďme si je prohlédnout a zjistit, jaká je skutečnost. 

Mýtus č. 1: Agentury chtějí peníze od uchazečů 

Pravda: Spolupráce s agenturou je pro uchazeče zcela zdarma. Náklady hradí vždy zaměstnavatel. Agentura vám tak zprostředkuje práci bezplatně a zároveň vám poskytne odborné poradenství a podporu. 

Mýtus č. 2: Agentury vám vnucují práci jen pro provizi 

Pravda: Cílem agentury je najít vám práci, která bude odpovídat vašim požadavkům a kariérním cílům. Dobrý náborář se zajímá o vaše potřeby a preference a hledá pozici, ve které budete spokojeni. Spokojený zaměstnanec je pro agenturu i zaměstnavatele dlouhodobým přínosem. 

Mýtus č. 3: Agentury nabízí jen práce dostupné online 

Pravda: Agentury disponují exkluzivními nabídkami, které nejsou zveřejňovány na internetu. Může se jednat o pozice s rychlým nástupem, o které je velký zájem, nebo o práci, která vyžaduje specifické dovednosti. Díky zkušenostem a technologiím má agentura větší šanci najít pro vás ideální pozici. 

Mýtus č. 4: Agentury si berou provizi z vašeho platu 

Pravda: Provize agentury hradí zaměstnavatel, nikoliv uchazeč. Váš plat tak není nijak ovlivněn. Výzkumy ukazují, že uchazeči, kteří spolupracují s agenturou, dosahují spíše vyššího platu než ti, kteří si práci hledají sami. 

Spolupráce s personální agenturou vám může přinést řadu výhod: 

  • Získáte přístup k exkluzivním nabídkám práce. 
  • Ušetříte čas a úsilí při hledání práce. 
  • Dostanete odborné poradenství a podporu. 
  • Zvýšíte šanci na nalezení práce, která bude odpovídat vašim požadavkům. 
  • Nebojte se oslovit personální agenturu a zjistit, jak vám může pomoci na cestě k vaší vysněné práci. 

Nenechte se odradit mýty a předsudky. Spolupráce s personální agenturou vám může přinést mnoho výhod a usnadnit vám cestu k vysněné práci. 
Jsme tady pro vás.
Stačí napsat na nabor@comacjobs.cz nebo zavolat na tel. číslo +420 770 108 587.

Těšíme se na Vás.