fbpx

Comac jobs je součástí skupiny firem Comac Holding

 

Společnost Comac jobs s hrdostí oznamuje, že je součástí holdingu Comac Holding, který nabízí širokou škálu služeb v oblasti lidských zdrojů. Díky spojení s Comac Group Moravia, která se specializuje na outsourcing ubytování a svozové dopravy, může Comac jobs klientům poskytnout komplexní a flexibilní řešení náboru. 

Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti náboru, od vyhledávání a oslovování kandidátů až po vedení pohovorů a onboarding.  

Díky spolupráci s Comac Group Moravia vám můžeme nabídnout i řešení související s náborem, jako je ubytování a doprava pro vaše zaměstnance. Jsme si vědomi, že každá firma má specifické potřeby, a proto nabízíme flexibilní řešení, která jsou šitá na míru vašim požadavkům. 

Společně s vámi najdeme ideální kandidáty pro vaše otevřené pozice, usnadníme začlenění nových zaměstnanců do vaší firmy a zajistíme, aby váš náborový proces byl efektivní a bezproblémový. 
 

„Jsme nadšeni, že můžeme být součástí skupiny Comac Holding. Díky tomuto spojení můžeme klientům nabídnout ještě komplexnější a flexibilnější služby v oblasti interních náboru, přidělení zaměstnanců a přidružených služeb, jako jsou externí zpracování mezd, externí marketingové služby, ubytování, svozové dopravy a mnohé další z našeho portfolia.“ říká Martin Hladný, jednatel společnosti Comac jobs. „Naším cílem je být partnerem, který klientům pomůže najít a udržet si ty nejlepší zaměstnance.“ 

Proč se tak děje

Spojením s Comac Holding a Comac Group Moravia může Comac jobs klientům nabídnout skutečně komplexní a flexibilní přístup k náboru. Jsme součástí celku, který umožňuje klientům najít ideální kandidáty a zároveň jim usnadnit začlenění do firmy. 

O Comac Holding 

Comac Holding je holdingová společnost, která sdružuje firmy zaměřené na oblast lidských zdrojů. Do holdingu patří Comac jobs, Comac Group Moravia a další společnosti.