fbpx

Náborová raketa – 100 nových tváří za pouhé 2 měsíce!

Tak tohle byla neuvěřitelná jízda!  

Během dvou měsíců jsme dokázali nabrat 100 nových parťáků pro našeho klienta z oblasti výroby v Českém Těšíně. To je síla týmové práce a skvělého přístupu k náboru! 

Jak jsme to dokázali? 

Náš náborový proces se snažíme zjednodušit tak, aby byl přesný, rychlý a efektivní.  

Díky moderním nástrojům a našim zkušeným náborářům, kteří mají recruitment v krvi, jsme schopni najít ty pravé lidi pro každou pozici v rekordním čase. 

Zároveň víme, co lidi doopravdy zajímá. Inzeráty jsme často měnili, dali jsme si záležet na titulcích, a hlavně načasování.  
To vše přispělo k tomu, že jsme nakonec vytěžili přes 100 lidí.

Možnost “ne” neexistuje 

I když se to možno nezdá, tohle vše dokázala jedna konzultantka za pomoci teamleaderky v Českém Těšíně.  

 
“S Markét jsme si řekly, že to musíme urvat. Jde o významného klienta a tak velké objednávky nebývají každý den,” komentuje Marie Galová, personální konzultantka v Českém Těšíně a dodává: 
“nabrat přes 100 lidi od října do cca první poloviny prosince byla jízda. Musíte počítat s fluktuaci, s odmítnutím od uchazeče, od klienta a furt musíte mít v zásobě uchazeče tak, aby to vše klapalo. Plus další klienti, kteří taky nabírají. Ale to je naše práce, proto jsme tady.”  

 
Tento příběh ukazuje, že i s malým, ale odhodlaným týmem a s chytrým přístupem k náboru je možné dosáhnout velkých věcí.  
_____ 

Řešíte zrovna problém s nedostatkem uchazečů?  
Napište na mail obchod@comacjobs.cz váš aktuální problém a najdeme společné řešení. 
____ 
Jsme Comac jobs. 
Ryze česká personální agentura od roku 2011. 
Člen skupiny Comac holding.