fbpx

Jsme lídr v náboru zaměstnanců v Moravskoslezském kraji

Díky desetileté zkušenosti s náborem a přidělováním zaměstnanců do výrobních firem, dokážeme poskytnout kromě české a polské pracovní síly i novou možnost – zaměstnance z Ukrajiny nebo Srbska. Důkazem je koordinace našeho zahraničního týmu, který dokáže zabezpečit velké počty kvalifikovaných pracovníků právě z těchto krajin. Za posledních par týdnů jich bylo přes 100. A umíme zařídit vše – od A do Z, a to:

od prvotního náboru, testů na Covid-19, veškerou legislativní práci až po kompletní péči o přidělené zaměstnance z ciziny po celou dobu pracovního pobytu v ČR. To vše, samozřejmě, v kooperaci a pravidelnou komunikací s klientem.

„Zakládáme si na tom, aby vše bylo legislativně v pořádku. Uvědomujeme si, že na základě toho vznikají časové prostoje, ale takhle to děláme. Nebudeme říkat našim klientům, že to umíme nějak obejít, že existují zkratky. Děláme to poctivě tak, aby neměl z toho problémy ani klient, ani my, jako zprostředkovatel služby,“ říká Daniel Urban, obchodní ředitel Comac Jobs, který to vše zastřešuje.

A co čísla?

Tak třeba denně zaměstnáváme více než 2 200 českých a polských zaměstnanců, 450 ukrajinských a 60 srbských zaměstnanců. Viz graf níže:

Blog _ Do článku

Reference

Co o nás řekli naši klienti:

Se společností Comac Jobs s.r.o. spolupracujeme již řadu let, a jejich přístup byl vždy velice profesionální, a to jak v rámci vzájemné komunikace, tak i v plnění našich požadavků dočasně přidělovaných zaměstnanců. Společnost Comac Jobs s.r.o. nám dodává agenturní zaměstnance z Česka, Polska a Ukrajiny do obou dvou našich závodů, a to jak do Nového Jičína, tak také do Rychvaldu. Společnost Comac Jobs s.r.o. má profesionální a lidský přístup nejen v komunikaci a v náboru, ale také v ochotě a v jednání s aktivně přidělenými zaměstnanci.

Jana Radvanská

HR Manager, Varroc Lighting Systems, s.r.o.

 

FB_Kontakt