fbpx

Třetí země (krajiny mimo EU) máme v hledáčku již pár měsíců. V říjnu 2020 jsme začali se zahajovacím procesem spolupráce v krajinách jako Ukrajina, Srbsko nebo Kazachstán. Ve všech zemích máme svá náborová centra a v ČR zas tým specialistů, který celý proces zajištění zaměstnanců zabezpečují – od prvotních náborů, dopravu, komunikaci s klientem až po kompletní péči o zaměstnance v ČR.

„Projekt třetích zemí je něco, v čem vidíme smysl. Právě v této době se musíme poohlížet po příležitostech, chytit je správně za pačesy a nepustit. Slibujeme si od toho hodně, máme skvělý tým lidí, který se vyzná v konkrétních zemích,“ míní Daniel Urban, obchodní ředitel Comac Jobs, proč tenhle projekt vznikl.

Pro české klienty nabízíme kompletní servis při zajištění lidí ze zemí mimo EU, včetně inzerce, online kampaní na sociálních sítích, testování na COVID 19 nebo kompletní zajištění legislativního procesu.

 

Rozjíždíme Projekt třetích zemí
„Samotné cenové nabídky jsou již tvořeny individuálně na základě konkrétních požadavků klienta. Využíváme několik cenových modelů, u kterých se klient rozhodne, jak chce daného uchazeče získat,“ doplňuje Marek Sedláček, výkonný ředitel Comac Jobs.
Díky dobré koordinaci a spolupráci se nám podařilo získat pro naše klienty již přes 300 stabilních zaměstnanců, nábory samozřejmě pokračují dál a to číslo se zvyšuje.