Detail nabídky pracovního místa

Popis pracovního místa

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí na trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici

SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH LISŮ NA PLASTY.

Požadavky

  • SŠ vzdělání technického směru
  • praxe v oboru vstřikování plastů
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • práce v třísměnném provoze
  • znalost anglického jazyka vítána
  • týmová spolupráce, samostatnost, zodpovědnost, svědomitý přístup k práci

Náplň práce

  • seřizování vstřikovacích strojů, výměna forem, doplňování granulátů
  • řešení problémů na vstřikovacích strojích, zajišťování její bezporuchovosti a maximální využitelnosti
  • péče o technologii k vstřikovacím lisům
  • běžná údržba forem, její čištění a konzervace, drobné opravy
  • kvalitativní dohled nad výlisky
  • spolupráce s technologem vstřikování
  • aktivní účast v procesu zlepšování

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • mezinárodní pracovní prostředí
  • možnost dalšího rozvoje
  • mladý pracovní kolektiv
  • nástup: možný ihned/dohodou
Kodytková Anežka Konzultant

Telefon: +420 601 188 107

Využijte náš kontaktní formulář a dejte nám o sobě vědět, že máte o tuto práci zájem. Po odeslání formuláře budete v nejbližší době kontaktováni konzultantem uvedeným vedle formuláře.

Pokud nechcete čekat, můžete našeho konzultanta kontaktovat přímo vy na telefonním čísle uvedeným pod jménem konzultanta.