Detail nabídky pracovního místa

Hledáte skvěle ohodnocenou práci, se širokou škálou benefitů, ve stabilní spolešnosti? Pokud ano, přidejte se k nám!

Pro společnost zabývající se výrobou komponentů do leteckého průmyslu aktuálně hledáme pracovníky údržby strojů.

Náplň práce:

    • servis, údržba a opravy strojů
    • pravidelné kontroly strojů
    • vedení dokumentace

Požadujeme:

    • SOU vzdělání ideálně technického směru
    • zkušenost na obdobné pozici
    • vyhláška 50/1978 Sb. §6
    • samostatnost, pečlivost, proaktivní přístup a odolnost proti stresu
    • ochotu pracovat v 3 směnném provozu

Nabízíme:

    • mzdu dle zkušeností až 38.000,-
    • týden dovolené navíc
    • nadstandardní příplatky za práci ve směnách a o víkendech
    • příspěvek na penzijní připojištění ve výši 4% z hrubé mzdy
    • příspěvek na stravování, školku
    • systém zaměstnaneckých benefitů
Šolová Klára Konzultant

Telefon: +420 720 073 813

Využijte náš kontaktní formulář a dejte nám o sobě vědět, že máte o tuto práci zájem. Po odeslání formuláře budete v nejbližší době kontaktováni konzultantem uvedeným vedle formuláře.

Pokud nechcete čekat, můžete našeho konzultanta kontaktovat přímo vy na telefonním čísle uvedeným pod jménem konzultanta.