Detail nabídky pracovního místa

SEŘIZOVAČ / MECHANIK

Jsme výrobní společností, která má dlouholeté působení v rámci regionu Rychnov nad Kněžnou

Náplň práce:

  • Zodpovídá za správné nastavení a seřízení stroje
     Ovládá řídící systém strojů
     Provádí odstranění menších závad a drobnou údržbu
     Provádí uvolnění výroby 1. stupně

Požadujeme:

SOU (strojní obor)
Praxe na podobné pozici v automotive výhodou
Práce ve směnném provozu

Nabízíme:

Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu
Zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, vzdělávání, závodní stravování, masáže, slevy atd.)
5 týdnů dovolené

Nástup možný ihned

Poláková Jitka Konzultant

Telefon: 778088114

Využijte náš kontaktní formulář a dejte nám o sobě vědět, že máte o tuto práci zájem. Po odeslání formuláře budete v nejbližší době kontaktováni konzultantem uvedeným vedle formuláře.

Pokud nechcete čekat, můžete našeho konzultanta kontaktovat přímo vy na telefonním čísle uvedeným pod jménem konzultanta.