Detail nabídky pracovního místa

Společnost z Karviné se zabývá vývojem, výrobou a montáží skladovacích modulů pro zákazníky do celého světa.

Náplň práce:
- svařování skladovacích systémů a jiných komponentů technologií CO2

- opracování a úprava kovů

- manipulace s materiálnem

- obsluha výrobních strojů

- následná kontrola hotových kusů

- Práce je v klasickém třísměnném provozu (6-14, 14-22, 22-6)

Požadujeme

- platný svářečský průkaz CO2

- státní zkouška vítána

- prokazatelná praxe v oblasti svařování

- prokazatelné zkušenosti v oboru strojírenství
- ochota se učit – být pečlivý, zvědavý, samostatný
- manuální zručnost, trpělivost, přesnost a preciznost

Pozice vhodná pouze pro muže (z důvodu možného zvedání těžších břemen)

Nabízíme

- nástup ihned (Karviná)

- příplatek za ztížené pracovní prostředí

- prémie 0 - 1800 Kč

- docházkový bonus 0 – 1000 Kč

- příplatky (noční, přesčasy, svátky, atd..)

- stravenky v hodnotě 118 Kč
- možnost práce přesčas
- Smlouva na hlavní pracovní poměr

Hrubá úkolová mzda 20 000 – 28 000 Kč

(při plném pracovním fondu)

Pálenský Tomáš Konzultant

Telefon: 608810935

Využijte náš kontaktní formulář a dejte nám o sobě vědět, že máte o tuto práci zájem. Po odeslání formuláře budete v nejbližší době kontaktováni konzultantem uvedeným vedle formuláře.

Pokud nechcete čekat, můžete našeho konzultanta kontaktovat přímo vy na telefonním čísle uvedeným pod jménem konzultanta.