Detail nabídky pracovního místa

Popis pracovního místa

Náplň práce

  • optimalizace kontrolních procesů
  • provádění interních auditů, příprava a vedení zákaznických auditů
  • řešení zákaznických a dodavatelských reklamací, komunikace se zákazníky/dodavateli
  • vzorování a zavádění nových produktů do výroby, spolupráce s R&D, tvorba PFMEA, kontrolních plánů, cPK
  • úzká spolupráce s výrobou při řešení kvalitativních problémů
  • sledování kvalitativních ukazatelů
  • školení kontrolních a výrobních pracovníků z dokumentace útvaru kvality

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe se zaměřením na jakost
  • znalost požadavků ISO/TS 16949:2009
  • znalost nástrojů kvality– FMEA, PPAP, APQP, 8D, čtení VD, 5Why
  • znalost AJ slovem i písmem
  • praxe z oblasti kvality v automobilovém průmyslu, nejlépe se zaměřením na výrobu plastových a pryžových výrobků, výhodou

Nabízíme

  • zajímavou samostatnou práci
  • možnost podílet se na rozvoji perspektivní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení odpovídající výsledkům práce a pracovnímu zařazení ve společnosti
  • další profesní i kariérní rozvoj
Kodytková Anežka Konzultant

Telefon: +420 601 188 107

Využijte náš kontaktní formulář a dejte nám o sobě vědět, že máte o tuto práci zájem. Po odeslání formuláře budete v nejbližší době kontaktováni konzultantem uvedeným vedle formuláře.

Pokud nechcete čekat, můžete našeho konzultanta kontaktovat přímo vy na telefonním čísle uvedeným pod jménem konzultanta.